Konfirmatiónir í Gøtu kirkju og Leirvíkar kirkju

Nú eru fermingar fyri framman, og í Nes prestagjaldi (umfatar Gøtu kirkju) og Fuglafjarðar prestagjaldið (umfatar Leirvíkar kirkju) verða hesi ungu konfirmeraði komandi vikurnar.

Konfirmatión í Gøtu kirkju 16. September kl. 17.00.

  • Levi Dalbø, Sjúrðargøta 2, 512 Norðragøta

Konfirmatión í Fríðrikskirkjuni 20. september 2020 kl. 11.00.

  • Andrea Melanie Andreassen, Høganesvegur 41, 650 Toftir.
  • Jenny Maria Briansdóttir, Nesvegur 66, 655 Nes.
  • Andri Clementsen, Kvíggjarvegur 5, 650 Toftir.
  • Eyðbjartur Wenzelsson Danielsen, á Brekkukletti 19, 650 Toftir.
  • Sonni Fagraklett, Sjúrðargøta 33, 512 Norðagøta.
  • Kristoffur Gaardlykke, Gaddavegur48, 655 Nes.
  • Benjamin Hansen, Regnavegur 48, 650 Toftir.
  • Adrian Lind Jacobsen, Nesvegur 71, 655 Nes.
  • Julia Jacobsen, Gerðavegur 15, 513 Syðrugøta.
  • Fía Joensen, Lýðarsvegur 17, 650 Toftir.
  • Sámuel Maibrittarson Norðfoss, Regnavegur 32, 650 Toftir.
  • Jonnhild á Sondum, Gaddavegur 25, 655 Nes.

Konfirmatión í Leirvíkar kirkju 27. septembur kl. 11.30

  • Anna Maria Heinesen, Garðsvegur 11, 520 Leirvík
  • Anna við Gil, Toftanes 2, 520 Leirvík
  • Asta Hendriksdóttir Thomsen, Vesterheden 69, 8800 Viborg
  • Bára Sjúrðardóttir, Nýggjagerði 9, 520 Leirvík
  • Marit Jonhardsdóttir, Eggjarvegur 14, 520 Leirvík
  • Rósa Myrna Hansen, Samognarbøur 21, 520 Leirvík
  • Bjørn Bakk Bjarkhamar á Gøtuteigi 9, Leirvík
  • Pætur Woldesenbet Andreasen, Toftanes 13, Leirvík

Konfirmatión í Gøtu kirkju 4. oktober 2020 kl. 10.00.

  • Ingi Arngrímsson, Garðabrekka 13, 513 Syðrugøta.
  • Árni Nóa Atlason, Tórðargøta 8, 512 Norðragøta.
  • Jóan Magnus Gøthe Áslakksson, Geytagøta 9, 512 Norðragøta.
  • Jónas Lind Borgarsson, Gaddavegur 36, 655 Nes.
  • Dánjal Danielsen, Lýðarsvegur 32, 650 Toftir.
  • Ronan Martin Farrelly, Torbjarnargøta 14, 512 Norðragøta.
  • Jákup Fríði Jansson, við Ánna 24, 512 Norðragøta.
  • Gerhard Lognberg, Gaddavegur 40, 655 Nes.
  • Jónas Eysturtún Nielsen, Sjúrðargøta 26, 512 Norðragøta.
  • Jógvan Aronsson Olsen, við Korkusá 9, 512 Norðragøta.
  • Dorian Øre, fyri oman Brúgv 6, 513 Syðrugøta.
  • Sverri Jun Øre, í Tungu 2, 513 Syðrugøta.

Konfirmatión í Gøtu kirkju 4. oktober 2020 kl. 12.00.

  • Miriam Hansen, Tórðargøta 12, 512 Norðragøta.
  • Birna Pálsdóttir Isholm, Gróvargøta 9, 513 Syðrugøta.
  • Ida Maj Adelin Matsdóttir Jørgensen, Geytagøta 33, 512 Norðragøta.
  • Fríða Magnussen, Torbjarnargøta 16, 512 Norðragøta.
  • Marta Nesá, Gerðavegur 22, 513 Syðrugøta.
  • Silja Askham Krag Olofson, Sundsvegur 5, 740 Hvannasund.
  • Amy við Rætt, Regnavegur 31, 650 Toftir.
  • Ingrid Terjadóttir, á Sýnini 3, 520 Leirvík.