Back

Kommunalar nevndir

Fíggjarnevnd

Jóhan Christiansen, formaður
johan@eystur.fo
Tlf. 730000 ella 730010

Gudny Langgaard, næstforkvinna
gudny@eystur.fo
Tlf. 443081 ella 555540

Hjalti Dalheim
hjalti@eystur.fo
Tlf. 444089 ella 281089

Tiltakslimir:
Hans Mourits Foldbo
Hanna Jensen
Brandur Jacobsen


Byggi – og býarskipanarnevnd

Tollakur Joensen, formaður
tollakur@eystur.fo
Tlf. 441035 ella 231718

Árni Jacobsen, næstformaður
arni@eystur.fo
Tlf. 443265

Uni Rasmussen
uni@eystur.fo
Tlf. 441383 ella 228775

Tiltakslimir:
Hans Mourits Foldbo
Hanna Jensen
Hjalti Dalheim


Vinnunevnd

Hanna Jensen, forkvinna
hanna@eystur.fo
Tlf. 441057 ella 211057

Gudny Langgaard, næstforkvinna
gudny@eystur.fo
Tlf. 443081 ella 555540

Hjalti Dalheim
hjalti@eystur.fo
Tlf. 444089 ella 281089

Tiltakslimir:
Tollakur Joensen
Brandur Jacobsen
Árni Jacobsen


Mentanarnevndin

Hans Mourits Foldbo, formaður
hans@eystur.fo
Tlf. 441983

Hanna Jensen, næstforkvinna
hanna@eystur.fo
Tlf. 441057 ella 211057

Brandur Jacobsen
brandur@eystur.fo
Tlf. 442187 ella 239500

Tiltakslimir:
Gudny Langgaard
Árni Jacobsen
Hjalti Dalheim


Trivnaðarnevndin

Hans Mourits Foldbo, formaður
hans@eystur.fo
Tlf. 441983

Hanna Jensen, næstforkvinna
hanna@eystur.fo
Tlf. 441057 ella 211057

Brandur Jacobsen
brandur@eystur.fo
Tlf. 442187 ella 239500

Varalimir:
Tollakur Joensen
Gudny Langgaard
Hjalti Dalheim


Skúlastýrið
(umboð fyri Eysturkommunu)

Gudny Langgaard
gudny@eystur.fo
Tlf. 443081 ella 555540

Hjalti Dalheim
hjalti@eystur.fo
Tlf. 444089 ella 281089

Varalimir:
Hanna Jensen
Brandur Jacobsen


Brunanevnd

Jóhan Christiansen
johan@eystur.fo
Tlf. 730000 ella 730010

Árni Jacobsen
arni@eystur.fo
Tlf. 443265

Tollakur Joensen
tollakur@eystur.fo
Tlf. 441035 ella 231718

Sløkkiliðsleiðarin í Eysturkommunu
Sørin S. Djurhuus
ssd@eystur.fo
Tlf. 730112

Hallgrím Hansen, sýslumaður
hha008@politi.dk
Tlf.

Varalimir:
Hanna Jensen
Gudny Langgaard
Hans Mourits Foldbo


IRF (umboð fyri Eysturkommunu)

Tollakur Joensen
tollakur@eystur.fo
Tlf. 441035 ella 231718

Varalimur:
Árni Jacobsen


SEV (umboð fyri Eysturkommunu)

Hans Mourits Foldbo
hans@eystur.fo
Tlf. 441983

Varalimir:
Árni Jacobsen


Navnanevnd

Karl Thomsen
kat.olivant.fo
Tlf. 441059 ella 730070

Árant Hansen
arant.hansen@skulin.fo og blasasova@olivant.fo
Tlf. 442045 ella 222717

Borghild Sjúrðarberg
borghilds@olivant.fo
Tlf. 443192 ella 229427

Hákun Andreasen
hakunandreasen@gmail.com
Tlf. 443135 ella 743135

Hanna Jensen
hanna@eystur.fo
Tlf. 441057 ella 211057


Eysturoyar Ellis – og røktarheim
(umboð fyri Eysturkommunu)

 

Varalimur:


Hallarnevnd (umboð fyri Eysturkommunu)

Jóhan Christiansen
johan@eystur.fo
Tlf. 730000 ella 730010

Brandur Jacobsen
brandur@eystur.fo
Tlf. 442187 ella 239500

Varalimir:
Árni Jacobsen
Hjalti Dalheim


Ferðslunevnd

Tollakur Joensen
tollakur@eystur.fo
Tlf. 441035 ella 231718

Uni Rasmussen
uni@eystur.fo
Tlf. 441383 ella 228775
Mikael Dalbø, løgreglumaður
mikael-d@hotmail.com
Tlf. 441750 ella 511750

Tiltakslimir:
Hanna Jensen
Hjalti Dalheim


Kongshavnar havn
(umboð fyri Eysturkommunu)

Brandur Jacobsen
brandur@eystur.fo
Tlf. 442187 ella 239500

Varalimur:
Uni Rasmussen


Skattakærunevnd
(umboð fyri Eysturkommunu)

Varalimur:


 Stýrið fyri báta- og listasavnið

Hanna Jensen
hanna@eystur.fo
Tlf. 441057 ella 211057

Tiltakslimur:
Árni Jacobsem


Gøtu Fornminnissavn
(umboð fyri Eysturkommunu)

Uni Rasmussen
uni@eystur.fo
Tlf. 441383 ella 228775

Varalimur:
Brandur Jacobsen


Bókasavnsnevnd

Varalimur: