Starvsfólk

  • Per Martin Gregersen

    Borgarstjóri

    Leiðsla og fyrisiting

    permartin@eystur.fo
    Tlf. +298 73 00 00

  • Erik Lervig

    Kommunustjóri

    Leiðsla og fyrisiting

    erik@eystur.fo
    Tlf. 73 00 00 | Fartlf. 73 00 11

  • Ove Heinesen

    Trivnaðar – og starvsfólkaleiðari

    Leiðsla og fyrisiting

    ove@eystur.fo
    Tlf. 73 00 00 | Fartlf. 73 00 12

  • Unn Sørinardóttir Perdomo

    Tekniskur leiðari

    Leiðsla og fyrisiting

    unns@eystur.fo
    Tlf. +298 73 00 13

  • Sakaris Guldbro

    Byggifrøðingur

    Leiðsla og fyrisiting

    sakaris@eystur.fo
    Tlf. 73 00 00 | Fartlf. 73 00 24

  • Steinur Poulsen

    Byggifrøðingur

    Leiðsla og fyrisiting

    steinur@eystur.fo
    Tlf. 73 00 00 | Fartlf. 73 00 27

  • Astrid Johannessen

    Mentanar- og ferðavinnusamskipari

    Leiðsla og fyrisiting

    astridjoh@eystur.fo
    Tlf. +298 730000 | Fartlf. +298 730020

  • Jóna Anthoniussen

    Roknskaparfólk

    Leiðsla og fyrisiting

    jonaa@eystur.fo
    Tlf. 730000 | Fartlf. 730019

  • Fríbjørg Ljósá

    Roknskaparfólk

    Leiðsla og fyrisiting

    fribjorg@eystur.fo
    Tlf. 73 00 00 | Fartlf. 73 00 22

  • Tórun Hansen

    Skrivstovufólk

    Leiðsla og fyrisiting

    torun@eystur.fo
    Tlf. +298730000

  • Beinta Fagraklett

    Miðla- og samskiftisfólk

    Leiðsla og fyrisiting

    beintaf@eystur.fo
    | Fartlf. +298 730021

  • Poula Reinert-Petersen

    Leiðari – Nánd

    Leiðsla og fyrisiting

    poula@eystur.fo
    | Fartlf. 73 02 04

  • Jónvør Christiansen

    Dygdarmennari – Nánd

    Nánd

    jonvor@eystur.fo
    | Fartlf. 730206

  • Elsebeth V. Simonsen

    Deildarleiðari á Vesturstovu og Doktarahúsinum – Nánd

    Nánd

    elsebeth@eystur.fo
    Tlf. 73 02 00 | Fartlf. 73 02 32

  • Edit Andreasen

    Deildarleiðari á Gøtubrá – Nánd

    Nánd

    Tlf. 730252

  • Katrin Hansen

    Deildarleiðari á Miðstøðini – Nánd

    Nánd

    katrin@eystur.fo
    | Fartlf. 730212

  • Ása Ásmundsdóttir

    Deildarleiðari á Giljagarði – Nánd

    Nánd

    asaa@eystur.fo
    | Fartlf. 730282

  • Marianna Hansen

    Tørvsmeti – Nánd

    Nánd

    marianna@eystur.fo
    Tlf. 73 02 00 | Fartlf. 73 02 02

  • Nomi á Stongum

    Tørvsmeti – Nánd

    Nánd

    nomi@eystur.fo
    Tlf. 73 02 00 | Fartlf. 73 02 03

  • Gunnar Olsen

    Átaksleiðari

    Arbeiðsfólk

    gunnar@eystur.fo
    | Fartlf. +298 730112

  • Janus Ryggshamar

    Havnameistari

    Arbeiðsfólk

    Tlf. 730090

  • Jógvan Júst Olsen

    Rakstrarleiðari

    Arbeiðsfólk

    just@eystur.fo
    Tlf. 73 00 89

  • Høgni Guldbro Jósleivsson

    Húsavørður

    Arbeiðsfólk

    Tlf. 73 00 88

  • Kaj Eli Olsen

    Húsavørður

    Arbeiðsfólk

    | Fartlf. 73 00 93

  • Magni Jarnskor

    Húsavørður

    Arbeiðsfólk

    magni@eystur.fo
    | Fartlf. 73 00 95

  • Beinir Justinussen

    Húsavørður

    Arbeiðsfólk

    Tlf. 730444

  • Geza Turi

    Vatnmeistari

    Arbeiðsfólk

    | Fartlf. 73 00 99

  • Amaliel S. Jacobsen

    Arbeiðsmaður

    Arbeiðsfólk

    Tlf. 73 00 98

  • Hans Petur Jacobsen

    Arbeiðsmaður

    Arbeiðsfólk

    Tlf. 73 00 96

  • Jákup Andrias Jacobsen

    Arbeiðsmaður

    Arbeiðsfólk

    | Fartlf. 73 00 97

  • Jens Eliasen

    Arbeiðsmaður

    Arbeiðsfólk

    Tlf. 73 00 94

  • Karlamagnus Olsen

    Arbeiðsmaður

    Arbeiðsfólk

  • Jóhan Thomsen

    Arbeiðsmaður

    Arbeiðsfólk

    Tlf. 73 00 91

  • Jóhannes Skarð Petersen

    Endurnýtslan

    Arbeiðsfólk

    endurnytslan@eystur.fo
    Tlf. 73 00 92

Search by