Til býráðsvalið tann 10. nov. 2020 í Eysturkommunu eru niðanfyrilýstu 3 valevnislistar innkomnir, ið allir eru góðkendir av valnevndini.
1 | Benjamin Tvørfoss | Bankalærlingur | Eyðargøta 10 | Norðragøta |
2 | Fríðgerð Heinesen | Bókhaldari | Høgibøur 8 | Leirvík |
3 | Hanna Jensen | Miðnámsskúlalærari | Tróndargøta 49 | Norðragøta |
4 | Jón Tyril | Sjálvst. vinnurekandi | við Ánna 72 | Norðragøta |
5 | Maj-Britt Winther Hentze Jacobsen | Hjálparfólk | við Ánna 52 | Norðragøta |
6 | Rúni Justinussen | Húsasmiður | Gróvargøta 10 | Syðrugøta |
7 | Hákun Andreassen | Savnsteknikari | Toftanes 13 | Leirvík |
8 | Tummas E. Justinussen | Sølumaður | Kúlibakki 17 | Leirvík |
Stillarar: Bo Lærke Hansen, Petur Páll Winther Hentze, Oluffa á Høvdanum, Eyðbritt Eysturstein, Hallur Poulsen, Rasmus Jacobsen, Hartvig Joensen, Jonna Sjúrðaberg, Jensa Hansen, Janus Rasmussen, Jógvan Justinussen, Karl A. Thomsen, Dagny Petersen, John Dávid Joensen, Sigvør Laksá, Tezeta Demissie Abebe, Heri Thomsen, Jeffri Olsen, Høgni Lisberg, Oluffa Olufsdóttir, Ólavur Thomsen, Estrid Margretha Klakstein, Mai-Britt Hansen.
1 | Anna Tórbjarnardóttir | Námsfrøðingur | Vaktarhúsvegur 8 | við Gøtugjógv |
2 | Hans Mourits Foldbo | Sálafrøðingur | Sjúrðargøta 15 | Norðragøta |
3 | Bjørg Joensen Eskildsen | Múrari | Fjarðarvegur 22 | Undir Gøtueiði |
4 | Unn Jarnskor Ellingsgaard | Námsfrøðingur | Gerðavegur 18 | Syðrugøta |
5 | Marita Klein Joensen | Hagfrøðingur | Salvarávegur 2 | Syðrugøta |
6 | Edvard á Hólalagnum | Maskinmeistari | á Bakka 3 | Leirvík |
7 | Regin Strømsten | Sjómaður | Sjúrðargøta 13 | Norðragøta |
8 | Bárður Reinert Joensen | Skrivstovumaður | Áargarður 14 | Leirvík |
Stillarar: Petur Páll Mikkelsen, Edvin Joensen, Jacob M. Sólbjørg, Pauli Jarnskor, Kári Klakkstein, Oluffa Joensen, Inga í Jógvanstovu, Katrin Zachariassen, Arni Petersen, Steinur Jón Janson Poulsen, Mikkjal Ellingsgaard, Malan Strømsten, Herborg Foldbo, Árni Jacobsen, Absalon Joensen, Hallbjørg Eliassen, Tórik Ábraham Rouah, Toni í Lon
1 | Petur Súni Jacobsen | Maskinmaður | við Bólstein 1 | Leirvík |
2 | Magnus Skoralíð | Business Cont. | Nýggjagerði 6 | Leirvík |
3 | Tollakur Joensen | Smiður | Torbjarnargøta 11 | Norðragøta |
4 | Marjun Andreasardóttir | Støðleiðari | Salvarávegur 19 | Syðrugøta |
5 | Hans Jacob á Líknagøtu | Sølumaður | Túvuvegur 9 | Syðrugøta |
6 | Dánjal Andreasen | Maskinmaður | Garðsvegur 9 | Leirvík |
7 | Eyðun Hansen | Stjóri | Geytagøta 29 | Norðragøta |
8 | Alfred Ellingsgard | Arbeiðsmaður | Beitisvegur 12 | Leirvík |
9 | Katrin Kjartansdóttir | Flogterna | Nýggjagerði 12 | Leirvík |
10 | Hjalti Dalheim | Lærari | Torbjarnargøta 1 | Norðragøta |
11 | Uni Rasmussen | Stjóri | við Ánna 8 | Norðragøta |
12 | Per Martin Gregersen | Sølumaður | við Ánna 54 | Norðragøta |
13 | Hugo Skorastein | Stýrimaður | við Matará 11 | Syðrugøta |
Stillarar: Kjartan I. Joensen, Suni Johannesen, Jógvan Salomon Joensen, Tanja Jacobsen, Brandur Jacobsen, Oscar Poulsen, Jan Alexson, Anfinnur Nesá, Bergur Gregersen, Sjúrður L. Petersen, Jan á Líknagøtu, Bernhard Hammer, Berint Andreasen, Svenn Olsen, Kristvør Joensen, Sunleif Leo, Emma Rasmussen, Bjarni Justinussen, Poul Andreas Joensen, Hans Petur Djurhuus, Berg F. Vatnhamar, John Olsen, Árna Joensen, Anna Jacobsen
Valnevndin fyri Eysturkommunu
Erik Lervig, form.